UKAZAŁ SIĘ V NUMER TABULARIUM HISTORIAE

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, iż   właśnie oddaliśmy do rąk czytelników V numer naszego czasopisma. Spis treści tego, jak i pozostałych numerów znajdą Państwo na naszej stronie, w zakładce/PERIODYK/, zaś całość do nabycia w  m. in za pośrednictwem Wydawnictwa Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego (https://wydawnictwo.ukw.edu.pl/sklep/2019/tabularium-historiae-t-v-2019/)

Opublikowano Bez kategorii | Skomentuj

KOLEJNY NUMER CZASOPISMA

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, iż ukazał się kolejny, IV numer naszego czasopisma. Spis treści tego, jak i pozostałych numerów znajdą Państwo na naszej stronie, w zakładce/PERIODYK/, zaś całość do nabycia w  Wydawnictwie Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego (https://wydawnictwo.ukw.edu.pl/sklep/2018/tabularium-historiae-t-iv-2018/).

Opublikowano Bez kategorii | Skomentuj

PIERWSZY NUMER

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że ukazał się pierwszy numer naszego czasopisma. Spis treści znajduje się w zakładce /Periodyk/, zaś cały egzemplarz do nabycia w naszym Wydawnictwie (http://www.wydawnictwo.ukw.edu.pl/sklep/nowosci/tabularium-historiae-t-i2017/).

Opublikowano Bez kategorii | Skomentuj

ARTYKUŁY

Szanowni Państwo. Zachęcamy do nadsyłania materiałów źródłowych i artykułów do naszego czasopisma. Wszelkie informacje na temat terminów i wymogów edytorskich znajdą Państwo w zakładce/informacje dla autorów/

Opublikowano Bez kategorii | Skomentuj